Viac info

Trasa plavby:

najčastejšie sú plavby v chorvátskych vodách, no môžete nás osloviť aj so žiadosťou o inú destináciu. Budeme sa Vám snažiť vyhovieť a spolu nájdeme vhodnú lokalitu. Tiež trasa v Chorvátsku môže byť navrhnutá Vami, pošlite nám žiadosť s miestami, ktoré by ste chceli navštíviť a my Vám vytvoríme ponuku.

Vaša trasa môže vyzerať aj takto:

Ak máte radi lezenie po skalách, tak Vám vieme navrhnúť trasu okolo lezeckých oblastí s možnosťou strávenia dňa na pobreží. Okrem toho sa môžeme plaviť aj okolo nádherných jaskýň, do ktorých sa dá vplávať, či navštíviť rôzne Národné parky.

Dĺžka a termín plavby:

Termíny plavieb sú vždy od soboty do soboty. V prípade záujmu o netradičný termín nás tiež neváhajte kontaktovať, budeme sa snažiť to zariadiť. Ak sú voľné dva termíny po sebe, nie je problém s predĺžením plavby na dva týždne.

Viac info o termínoch: TU 

Koľko približne vychádza týždeň na mori?

- týždňom na mori rozumieme od soboty do soboty a cena závisí od termínu plavby a veľkosti lode. V top termínoch sezóny (prelom Júl/August) a na lodi o veľkosti 40 stôp (7 ľudí + kapitán), sa cena pohybuje okolo 520€ na osobu.

Akú veľkú loď potrebujeme?

- najčastejšie plávame na 8 a 10 miestnych lodiach, pričom jedno miesto je vždy rezervované pre kapitána

Teambuilding:

Plavba po mori je výborná možnosť teambuildingu. Firemné akcie sú o komunikácii so zamestnancami. Eventy, ktorými vzdelávate, motivujete, odmeníte, pobavíte, prekvapíte a inšpirujete. Práve tu platí viac než inde, že posádka musí ťahať za jeden povraz a preto je team building na plachetnici veľmi obľúbená metóda stmeľovania pracovného kolektívu.

Ako bude prebiehať naša dovolenka?

- po príchode do maríny a vybavení príslušných dokumentov (vybavuje kapitán a vy si zatiaľ vychutnávate čapované pivo alebo kúpanie v mori), ubytujeme sa v lodi a oboznámime sa s jej možnosťami. Trasu volí kapitán podľa Vašich požiadaviek, prípadne ponúka alternatívy s ohľadom na počasie. Bežný deň začíname raňajkami, kúpaním, doobeda vyplávame a približne okolo jednej-druhej zakotvíme v zátoke a navaríme si ľahký obed, kúpeme sa a opäť vyplávame, večer si plánujeme kotvenie poblíž dobrej reštaurácie. Možností je veľa a zážitkov ešte viac.

Aké vybavenie má plachetnica?

- plachetnica je vybavená kajutami, každá kajuta je pre dve osoby, salónikom, v ktorom sa vyspia ďalšie dve osoby, kuchynkou s plynovým sporákom a rúrou, chladničkou a kuchynskými potrebami, minimálne jedným WC a sprchou

Aké sú možnosti stravovania?

- lodná kuchynka je plnohodnotne vybavená riadmi, sporákom, rúrou, chladničkou. Záleží od vašich preferencií, celé stravovanie môže prebiehať na lodi, pred vyplávaním sa nakúpia potraviny, ktorých stav vieme počas týždňa dopĺňať. Najčastejší vzorec stravovania je raňajky, ľahký obed na lodi a večera v reštaurácií, ktorá je mnohokrát veľkým zážitkom.

Ako funguje hygiena na palube?

- každá loď je vybavená minimálne jedným WC a sprchovacím kútom, v sprche tečie sladká teplá voda zo zásobníkov. Na hornej palube sa nachádza druhá sprchovacia hadica, ideálna na opláchnutie sa od slanej vody po kúpaní v mori.

Ako si dohodneme dovolenku na lodi?

- stačí nás osloviť, my sa Vás následne spýtame na termín, v ktorý plánujete dovolenku uskutočniť, na počet osôb, ktoré sa plánujú dovolenky zúčastniť, oblasť v ktorej sa chcete plaviť, napríklad Dalmácia. Po týchto základných informáciách Vám vypočítame cenu Vašej dovolenky. 

Kontakt:

Peter Salaj

telefón: +421/902 983 603, e-mail: plavba@jargas.sk alebo salajp@gmail.com

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie