O mne

Volám sa Zuzana (Zuzňa) Jargašová, milujem cestovanie, lezenie, tvorbu grafík a handmade vecičiek...

Zuzana Jargašová

 

Krajiny, ktoré som navštívila:

Cesty svetom

Austrália (1998): South Australia, Northern Territory (trojmesačné cestovanie po krajine, výstup na Ayers Rock)

Afrika: Egypt (pyramídy a spol. - poznávačka starovekého egyptského umenia)

Severná Amerika: Canada (Toronto - ako to vyzerá vo veľkosmeste)

Južná Amerika: Argentina, Chile (treking po krajine, lezenie na Poincenot - Cochrane-Whillans Route (Via Irlandesa) , TD, 4/5, 600m - nedolezené / otočka asi 50 m pod vrcholom, kvôli zvratu počasia)

Ázia: Malajzia, Nepál (2011 - treking do oblasti Mount Everestu, najvyšší dosiahnutý vrchol: Kala Patar 5545 m.n.m.), Tadžikistan (2018 - treking vo Fannských horách, najvyšší bod: sedlo Chimtarga 4750 m.n.m.)

Európa: kade tade :) 

Cesty v roku 2019...

Chulilla, El CHorro, Siurana (Španielsko), Malta, 

Cesty v roku 2018...

Chulilla (Španielsko), Dolní Dečín - Labák (Česko), Hohe Wand (Rakúsko), Fann mountains (Tadžikistan), Medulin (Chorvátsko), Mallorca (Španielsko)

Cesty v roku 2017...

Chulilla (Španielsko), Riga (Lotyšsko), plavba na jachte (Chorvátsko), skoro celé leto vo Vysokých Tatrách (článok k tomu si môžete prečítať tu: https://www.jargas.sk/n/tatranska-dvacka

Cesty v roku 2016...

Chulilla (Španielsko), Siurana (Španielsko) - 3 mesiace, plavba na jachte (Chorvátsko)

Cesty v roku 2015...

Chulilla (Španielsko), Kompanj (Chorvátsko), Osp (Slovinsko), Ostrava (Česko), Dolní Dečín - Labák (Česko), Berlín (Nemecko), Split, Hvar, Bol (Chorvátsko)

 

O mne / nás / lezení / tvorení

Lezenie nie je šport, ale vášeň. Rovnako ako tvorenie nie je iba zlepenie dvoch vecí dohromady, vytlačenie farby z tuby a nanesenie na plátno, navlečenie korálky na šnúrku. Nič z toho ešte neurobí z vecičky žiadúci a obľúbený šperk. Tým sa stane až keď doňho vložíte svoju fantáziu a obrovskú radosť, keď ho pre niekoho vyrobíte s láskou a vedomím, že bude radosť rozdávať ďalším.


Takto vznikajú moje vecičky, ktoré tu ponúkam, aby robili radosť aj Vám :-)

Vyrobené na Slovensku s láskou!

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie